Home / 0_BRAK / KOLEJNA EDYCJA KURSU PODSTAWOWEGO

KOLEJNA EDYCJA KURSU PODSTAWOWEGO

W dniach 5 – 09 lutego 2018 r. w laboratorium ADL odbyła się kolejna edycja autorskiego kursu „Podstawy tworzenia materiałów i prowadzenia zajęć z wykorzystaniem technik i metod kształcenia zdalnego”, kod: 8101051. W kursie wzięło udział 15 osób.

Podczas tygodniowych warsztatów kursanci z centrów i ośrodków szkolenia zostali zapoznani z teorią oraz praktyką wykorzystania e-learningu w procesie dydaktycznym. W programie znalazły się takie zagadnienia jak: metodyka kształcenia zdalnego, model realizacji projektów ADDIE, dokumentacja projektowa, prawa autorskie, obróbka audio-video oraz grafiki, funkcjonowanie i właściwości platformy LMS ILIAS oraz elementy dydaktyczne kształcenia zdalnego (elementy komunikacji, przyswajania treści, testy i ewaluacja).
O pozytywnym zaliczeniu kursu stanowiło rzetelne przygotowanie dokumentacji projektowej i stworzenie w oparciu o nią modułów nauczania i wspierających go elementów (ćwiczenie, forum, ankiety, testy, itp.). Dodatkowymi elementami były zdolności autoprezentacji zespołów projektowych oraz przedstawienie i ocena stworzonych produktów.

Sprawdź także

NOWY ADRES PLATFORMY

Wakacje to czas aktualizacji i zmian, kiedy studenci i kursanci korzystają z zasłużonych wakacji, a ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *