Home / 0_BRAK / WARSZTATY SZKOLENIOWE DLA KADRY TWORZĄCEJ KURSY I SZKOLENIA E-LEARNINGOWE

WARSZTATY SZKOLENIOWE DLA KADRY TWORZĄCEJ KURSY I SZKOLENIA E-LEARNINGOWE

W dniach 13-15 grudnia 2017 r. w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu odbyły się Warsztaty Szkoleniowe dla kadry tworzącej kursy i szkolenia e-learningowe w jednostkach szkolnictwa wojskowego oraz prowadzącej szkolenia językowe w Ośrodkach Doskonalenia Znajomości Języków Obcych i Lektoratów Języków Obcych podległych Dowódcy Generalnemu RSZ.

W warsztatach udział wzięli przedstawiciele ASzWoj: Szef Wydziału Kształcenia na Odległość ppłk Radosław Kolenda, Metodyk WKnO Marcin Jóźwiak, Kierownik Studium Języków Obcych dr Adam Szynal oraz Zastępca Kierownika Studium Języków Obcych mgr Dominika Baranowska.

Głównym celem warsztatów było wypracowanie rozwiązań funkcjonalnych i organizacyjnych w zakresie usystematyzowania i usprawnienia procesu kształcenia e-learningowego i językowego w jednostkach wojskowych bezpośrednio podległych Dowódcy Generalnemu RSZ.

W swoim wystąpieniu, ppłk Kolenda zapoznał uczestników z ze strukturą, bazą, zadaniami oraz ofertą edukacyjną WKnO ASzWoj. Kolejnego dnia warsztatów Metodyk WKnO Marcin Jóźwiak przeprowadził wykład na temat: „Metodologia projektowania kursów i szkoleń e-learningowych w Wydziale Kształcenia na Odległość ASzWoj.”

Sprawdź także

NOWY ADRES PLATFORMY

Wakacje to czas aktualizacji i zmian, kiedy studenci i kursanci korzystają z zasłużonych wakacji, a ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *